Kalendář akcí

Důležitou součástí našich služeb jsou vzdělávací a školící aktivity, které realizujeme formou interních workshopů, veřejných seminářů či interaktivních online webinářů.

Naše školení jsou věcná a praktická. Nebojíme se složitých otázek a náš výklad vždy upravujeme dle potřeb našich posluchačů. Často vystupujeme i na konferencích a seminářích, které pořádají naši partneři jako je např. Androsa, Value Outcomes, Ecovis Facta nebo Spolek pro ochranu osobních údajů. Kompletní přehled již proběhlých a především všech plánovaných akcí, které pořádáme nebo se jich účastníme, naleznete níže v kalendáři akcí.

webinar PLÁNOVANÉ

AKTUÁLNÍ NOVINKY A TRENDY V OBLASTI „REGULATORY“ - kosmetika, zdravotnické prostředky a doplňky stravy prakticky & přehledně

Srdečně vás zveme na webinář zaměřený na aktuální legislativní trendy. Tentokrát však nebude v centru zájmu problematika léčivých přípravků a naší pozornost zaměříme na oblast kosmetických přípravků, zdravotnických prostředkůdoplňků stravy, které stále častěji doplňují portfolio farmaceutických společností. Tyto produkty jsou regulovány rozsáhlou evropskou legislativou a pravidla se neustále mění a doplňují.

webinar PLÁNOVANÉ

Pozvánka – UMĚLÁ INTELIGENCE A INOVACE VE ZDRAVOTNICTVÍ - akt o umělé inteligenci, inovativní zdravotnické prostředky, autorské právo a umělá inteligence

Umělá inteligence na sebe strhává obrovskou pozornost a její potenciál, jakož i limity jejího využití jsou zvažovány takřka ve všech oborech lidské činnosti. Odvětví zdravotnictví samozřejmě nemůže zůstat stranou této pozornosti. A právě v souvislosti s tématem umělé inteligence a inovací ve zdravotnictví Vás tímto zveme na seminář či webináři (dle Vaší preference), který se bude konat ve čtvrtek 20. června 2024 a který si nesmíte nechat ujít.

seminar PLÁNOVANÉ

Pozvánka - DATOVÁ (R)EVOLUCE VE ZDRAVOTNICTVÍ - Evropský prostor pro zdravotní data (EHDS), elektronizace zdravotnictví a otevřená data

Dovolujeme si Vás tímto společně s kolegy ze společností VALUE OUTCOMES a COGVIO srdečně pozvat 11. září 2024 na webinář či pracovní snídani (podle Vaší preference), na němž se budeme věnovat aktuálnímu (nejen legislativnímu) vývoji v oblasti elektronizace zdravotnictví a především otázkám, které se týkají praktické dostupnosti a využití potenciálu zdravotnických dat.