Kalendář akcí

Důležitou součástí našich služeb jsou vzdělávací a školící aktivity, které realizujeme formou interních workshopů, veřejných seminářů či interaktivních online webinářů. Naše školení jsou věcná a praktická. Nebojíme se složitých otázek a náš výklad vždy upravujeme dle potřeb našich posluchačů. Často vystupujeme i na konferencích a seminářích, které pořádají naši partneři jako je např. Androsa, Value Outcomes, Ecovis Facta nebo Spolek pro ochranu osobních údajů. Kompletní přehled již proběhlých a především všech plánovaných akcí, které pořádáme nebo se jich účastníme, naleznete níže v kalendáři akcí.

seminar PROBĚHLÉ

VÝROBA A UŽITÍ AUDIOVIZUÁLNÍCH DĚL Z POHLEDU PRÁVNÍ A DAŇOVÉ PRAXE

Dovolujeme si Vás tímto společně s kolegy ze společnosti ECOVIS FACTA pozvat na praktický seminář věnovaný právním a daňovým aspektům výroby a užití audiovizuálních děl v oblasti filmu, televizních pořadů a reklamy. Ať už pracujete v produkční společnosti, reklamní agentuře nebo přímo u zadavatele (klienta), tak je tento seminář určen právě pro Vás.

Seminář plánujeme uskutečnit pouze v prezenční formě v příjemném prostředí restaurace Altány Kampa, kde bude pro účastníky zajištěno také snídaňové občerstvení.