Vážené dámy, vážení pánové, dovolujeme si Vás informovat o možných budoucích změnách v oblasti regulace cen a výše úhrad, o kterých se dosud hovořilo pouze velmi neoficiálně a okrajově. Nakolik je realizace těchto změn reálná ukáže až období po blížících se (vzdalujících se) volbách.

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si Vás informovat o možných budoucích změnách v oblasti regulace cen a výše úhrad, o kterých se dosud hovořilo pouze velmi neoficiálně a okrajově. Nakolik je realizace těchto změn reálná ukáže až období po blížících se (vzdalujících se ) volbách.

Možné změny jsou popsány v následujícím článku: http://zpravy.idnes.cz/politici-chteji-zavest-jednotne-ceny-leku-pacienti-uz-by-nemuseli-obihat-lekarny-g15-/domaci.asp?c=A090907_212917_domaci_abr 

Pro úplnost doplňuji, že dnes začíná schůze Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, na jejímž programu je i projednání senátního návrhu novely zákona o veřejném zdravotním pojištění. Součástí této navrhované novely je balíček úsporných opatření a některých změn v procesu stanovení maximálních cen a úhrad.

Vše pro Vás sledujeme a budeme Vás podrobně informovovat.