Vážené dámy, vážení pánové, běžně Vás informujeme prostřednictvím našich aktualit, webinářů, postů na sociálních sítích a samozřejmě i v rámci individuální komunikace o novinkách a změnách, které považujeme za důležité pro udržení „právního zdraví“ Vašich pracovních a obchodních záležitostí, a to tím spíše v současné komplikované době.

Vážené dámy, vážení pánové,

běžně Vás informujeme prostřednictvím našich aktualit, webinářů, postů na sociálních sítích a samozřejmě i v rámci individuální komunikace o novinkách a změnách, které považujeme za důležité pro udržení „právního zdraví“ Vašich pracovních a obchodních záležitostí, a to tím spíše v současné komplikované době.

Občas si však dovolíme, řečeno hokejovou hantýrkou, nahodit téma naší aktuality ještě o něco dál a v zájmu zachování duševního i fyzického zdraví nás všech oddychnout si, prostřídat nebo jen změnit rytmus hry při zakázaném uvolnění.

V rámci velikonočních svátků, kdy ještě budeme všichni značně omezeni v tom, jak je budeme moci strávit dle svých představ, tak máme pro Vás alespoň jeden typ. Naše kancelář, jak už řada z Vás dobře ví, podporuje od samotného začátku projekt Bez frází. Rádi čteme příběhy ze sportovního prostředí, které často stejně jako právní spory, májí své vítěze i poražené, v očích veřejnosti milované či odsuzované, popisují obdivuhodné výkony, slavné zápasy, ale i blamáže, jak je známe z pohledu diváka, dle výroků sudího nebo z reklamních spotů sponzorů. Dozvědět se ovšem „bez frazí“, jak se věci mají i z pohledu samotných aktérů, sportovců, zůstává často skryto, ať už pro oslňující lesk slávy nebo ve stínu různých podezření a předsudků.

Ať už počasí během svátků dovolí či nikoli, nechte si doma nebo venku na procházce vyprávět příběhy, které Vás obohatí. Příběhy plné inspirace, vnitřní síly a odvahy. Příběhy reálných osobností z​ reálného života. Příběhy Bez frází. Nechte si je vyprávět těmi, jejichž hlas velice dobře znáte, a to stejně dobře jako sportovní výkony těch, kterým jsou tyto příběhy věnovány.

Po úspěšném v pořadí už třetím pokračování knihy příběhů Bez Frází, která vyšla na konci loňského roku, a portál Audiotéka.cz, kde aktuálně najdete všechny tři dosavadní tituly z​ hlavní knižní řady Bez frází včetně aktualizovaného prvního dílu v audio podobě.

Jejich hrdinové k​ vám budou promlouvat hlasy, jež jim propůjčil herecký all star team: Martin Dejdar, Martin Hofmann, Veronika Khek Kubařová, Václav Neužil a David Novotný. Jako průvodce knihami a vypravěč dovětků vás pak na tour zásadními událostmi nevšedních životů vezme Jiří Dvořák.

Klidné Velikonoce a pevné zdraví!

Libor Štajer