Termín konání:

Dovolujeme si Vás tímto společně s kolegy ze společností VALUE OUTCOMES a COGVIO srdečně pozvat 11. září 2024 na webinář či pracovní snídani (podle Vaší preference), na němž se budeme věnovat aktuálnímu (nejen legislativnímu) vývoji v oblasti elektronizace zdravotnictví a především otázkám, které se týkají praktické dostupnosti a využití potenciálu zdravotnických dat.

Vládní návrh novely zákona o zdravotních službách, který novelizuje úpravu vedení elektronické zdravotnické dokumentace, jakož i Národního zdravotnického informačního systému (NZIS), zavádí tzv. eŽádanky, EZKartu a také základní rámec pro telemedicínské služby, čeká finální projednání v Poslanecké sněmovně.

Doslova přelomový návrh nařízení o evropském prostoru pro zdravotní data (EHDS) byl na konci dubna tohoto roku schválen Evropským parlamentem.

Opožděná implementace evropského nařízení o správě dat (DGA) se také posunula, když byl předložen do mezirezortního připomínkového řízení návrh zákona o správě dat a o řízeném přístupu k datům.

Jaké budou reálné přínosy nejen těchto vybraných legislativních změn na dostupnost a využitelnost zdravotnických dat?

V rámci semináře nám kolegové z VALUE OUTCOMES navíc ukáží, v jakých případech již můžeme hovořit o relativně dobře dostupných a prakticky využitelných zdravotnických datech a kde naopak zůstává potenciál zdravotnických dat stále nevyužitý.

Díky našim kolegům z COGVIO se mohou účastníci semináře také těšit na představení inovativních postupů při práci se zdravotnickými daty, které mohou přinést významnou přidanou hodnotu pacientům, poskytovatelům péče i farmaceutickým společnostem.

Akci plánujeme jako tzv. smíšenou, můžete se tedy podle své preference zúčastnit osobně (cca 25 osob v krásných prostorách Truhlárny – Event room) nebo online (webinář). Před samotným konáním akce od nás obdržíte elektronickou verzi prezentace.

V případě, že se nemůžete zúčastnit a máte o webinář zájem, dejte nám vědět, rádi Vám za standardní účastnický poplatek poskytneme záznam z webináře.

Místo konání

online přenos nebo seminář

Přednášející

Libor Štajer, KMVS

Martin Cach, KMVS

Tomáš Doležal, VALUE OUTCOMES

Anastasie Halas, COGVIO

Cena

Pracovní snídaně s osobní účastí v prostorách Truhlárny – Event room celkem 5.900,- Kč bez DPH za jednoho účastníka (zahrnuje účastnický poplatek, občerstvení)

nebo

webinář celkem 5.600,- Kč bez DPH za jednoho účastníka

Info

Přihlášky zasílejte na adresu seminare@kmvs.cz 

Kontaktní osoba:

Pavla Pospíšilová
KMVS, advokátní kancelář, s.r.o.
tel.: 296 210 562-3, e-mail: seminare@kmvs.cz

Akci plánujeme jako tzv. smíšenou, můžete se tedy podle své preference zúčastnit osobně (cca 25 osob v prostorách Truhlárny – Event room) nebo online (webinář). Před samotným konáním akce od nás obdržíte elektronickou verzi prezentace.

Seminář s osobní účastí se bude konat v příjemném prostředí a krásně opravených prostorách Truhlárny – Event room (adresa Šaldova 5, Praha 8 — Karlín). Parkování je možné přímo v Šaldově ulici v hotelu Penta. Stačí vjet dolů do garáží a při odjezdu zaplatit na recepci (celkem cca 200,- Kč, neb cena za hodinu je 55,- Kč). Vždycky mají pár míst v garáži a hosté Truhlárny – Event room tohoto občas využívají (máme potvrzeno).  Součástí semináře je i drobné občerstvení. Doporučujeme přijít s menším předstihem tak, abyste se stihli pohodlně usadit a připravit.

Webinář bude zorganizován tak, abyste jej mohli nerušeně a ve vysoké kvalitě přenosu obrazu i zvuku v přímém přenosu absolvovat z pohodlí Vašeho domova či kanceláře. V průběhu webináře budete mít možnost, jak jste na to u nás zvyklí, pokládat dotazy přednášejícím zcela diskrétně prostřednictvím společného online chatu, který poběží po celou dobu s videopřenosem. Pro připojení k webináři nebude třeba instalovat žádný speciální program. Pouze se s využitím zaslaných přihlašovacích údajů přihlásíte prostřednictvím svého prohlížeče k webové stránce, kde poběží „live stream“ interaktivního webináře.

V případě Vašeho zájmu Vám můžeme na vyžádání poskytnout záznam z webináře. Pro případ, že se nemůžete zúčastnit, rádi pro Vás uspořádáme interní seminář či webinář přímo dle Vašich představ a konkrétních přání.

Sestřih z již realizovaných webinářů můžete shlédnout na našem YouTube kanálu.