Vážené dámy, vážení pánové, dovoluji si Vás informovat, že s účinností od 11. května 2011 vydal Facebook aktualizovaná pravidla týkající se pořádání soutěží v rámci sítě Facebook.

Vážené dámy, vážení pánové,

dovoluji si Vás informovat, že s účinností od 11. května 2011 vydal Facebook aktualizovaná pravidla týkající se pořádání soutěží v rámci sítě Facebook.

Jejich znění v originální verzi i námi pořízený český překlad těchto pravidel Vám případně zašleme. Z aktualizované verze vyplývá, že Facebook nechce být jakkoli spojován se soutěžemi, které jsou v rámci sítě Facebook provozovány a veškerou odpovědnost za jejich organizaci a právní soulad ponechává na jejich organizátorech. Z dalších ustanoveních stojí za pozornost zákaz využívání vlastností a funkcí sítě Facebook pro registraci nebo vstup do soutěží - propagačních akcí. Tím je myšleno například kliknutí na tlačítko „like“ = „Líbí se\" na některé stránce. Dále je zakázáno i využívání sítě Facebook pro informování výherců a jsou dána striktní pravidla pro užití slova Facebook. 

S přáním hezkého zbytku dne,

Petr Kůta