Vážené dámy, vážení pánové, dovolujeme si Vás informovat, že v souvislosti s blížícím se termínem spuštění pře-ohlašování úhrad zdravotnických prostředků (01. 06. – 30. 06. 2019) bylo na stránkách Národního informačního systému zdravotnických prostředků (NISZP) zprovozněno testovací prostředí informačního systému pro ohlašování zdravotnických prostředků. Formulář pro přihlášení do testovacího prostředí je dostupný ZDE a podrobnosti k formuláři ZDE a má sloužit k testování a následnému odstranění případných nedostatků daného rozhraní. Všichni potenciální ohlašovatelé zdravotnických prostředků tak mají možnost „zkušebního“ vyplnění formuláře, který je dostupný na výše uvedeném odkazu pod kolonkami Hlášení pro SÚKL > Ohlašovatel zdravotnického prostředku

Vážené dámy, vážení pánové,

 

dovolujeme si Vás informovat, že v souvislosti s blížícím se termínem spuštění pře-ohlašování úhrad zdravotnických prostředků (01. 06. – 30. 06. 2019) bylo na stránkách Národního informačního systému zdravotnických prostředků (NISZP) zprovozněno testovací prostředí informačního systému pro ohlašování zdravotnických prostředků. Formulář pro přihlášení do testovacího prostředí je dostupný ZDE a podrobnosti k formuláři ZDE a má sloužit k testování a následnému odstranění případných nedostatků daného rozhraní. Všichni potenciální ohlašovatelé zdravotnických prostředků tak mají možnost „zkušebního“ vyplnění formuláře, který je dostupný na výše uvedeném odkazu pod kolonkami Hlášení pro SÚKL > Ohlašovatel zdravotnického prostředku.

 

Pro jistotu s předstihem připomínáme, že v termínu od 01. 06. do 30. 06. 2019 bude probíhat pře-ohlašování dosud hrazených zdravotnických prostředků, přičemž k 01. 08. 2019 pozbydou platnosti úhrady u veškerých zdravotnických prostředků, které nebudou ve výše uvedeném období pře-ohlášeny.

 

Současně si dovolujeme připomenout, že připravujeme pracovní snídani, která se bude zabývat úhradami zdravotnických prostředků a to na čtvrtek 30. května 2019 od 09.00 v restauraci Altány Kampa.

 

V případě, že bude třeba cokoliv upřesnit či doplnit, jsme Vám kdykoliv k dispozici.

 

S úctou

 

Libor Štajer