Dovolujeme si vám připomenout, že již v úterý 28. ledna 2020 od 09.00 hod v Altánech Kampa uskuteční pracovní snídaně týkající se: (i) velké komplexní novely zákona „48“, která na přelomu roku již vstoupila do mezirezortního připomínkového řízení; (ii) cenového předpisu, který ještě ve finále doznal některých změn; (iii) rozhodovací praxe soudů (včetně Nejvyššího správního soudu!) k § 16, na kterou bychom Vás rádi upozornili, a následně také podobně rozebrali na samostatné snídani, kterou též plánujeme v polovině února 2020.

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si připomenout, že již v úterý 28. ledna 2020 od 09.00 hod v Altánech Kampa uskuteční pracovní snídaně týkající se:

(i)          velké komplexní novely zákona „48“, která na přelomu roku již vstoupila do mezirezortního připomínkového řízení;

(ii)         cenového předpisu, který ještě ve finále doznal některých změn;

(iii)        rozhodovací praxe soudů (včetně Nejvyššího správního soudu!) k § 16, na kterou bychom Vás rádi upozornili, a následně také podobně rozebrali na samostatné snídani, kterou též plánujeme v polovině února 2020.

Veškeré další podrobnosti najdete zde.

Přihlášky prosím případně směřujte paní Pavle Pospíšilové na adresu: seminare@kmvs.cz

Těšíme se na Vaši účast a dotazy.

S úctou

Libor Štajer