Vážené dámy, vážení pánové, dovolujeme si Vás jménem advokátní kanceláře KMVS a společnosti VALUE OUTCOMES pozvat na pokračování již tradičního nepravidelného občasného odborného semináře na téma cen a úhrad léčivých přípravků, nyní souhrnně na téma „§ 16 i bujná rozhodovací praxe pokračují“.

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si  Vás jménem advokátní kanceláře KMVS a společnosti VALUE OUTCOMES pozvat na pokračování již tradičního nepravidelného občasného odborného semináře na téma cen a úhrad léčivých přípravků, nyní souhrnně na téma „§ 16 i bujná rozhodovací praxe pokračují“.

Jak jste jistě zaznamenali i z médií (http://www.zdravotnickydenik.cz/2018/11/metodika-vzp-k-paragrafu-16-svete-od-prosince-podpori-revizni-lekare-odborna-stanoviska/), VZP připravila metodiku k § 16, která by měla urychlit rozhodování a posílit kvalitu a předvídatelnost rozhodování o úhradě na § 16. Skutečné dopady této metodiky do praxe bychom tak rádi na semináři komplexně vysvětlili.

Současně považujeme za důležité prodiskutovat poslední vývoj rozhodovací praxe, i připravovaný cenový předpis a jeho dopady.

Pracovní snídaně se uskuteční v úterý 11. prosince 2018 od 09.00 v restauraci Altány Kampa.

Přihlášky prosím případně směřujte paní Pavle Pospíšilové na adresu: office@kmvs.cz

Veškeré další podrobnosti najdete zde.

Těšíme se na Vaši účast a dotazy.

S úctou

Libor Štajer & Tomáš Doležal