Vážené dámy, vážení pánové, dovolujeme si Vás pozvat na velký seminář FARMACIE, MARKETING A PRÁVO (pravidla ČR a SR), který se uskuteční ve středu 21. listopadu 2018 od 09.00 hod v Andel´s hotelu na Smíchově.

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si Vás pozvat na velký seminář FARMACIE, MARKETING A PRÁVO (pravidla ČR a SR), který se uskuteční ve středu 21. listopadu 2018 od 09.00 hod v Andel´s hotelu na Smíchově.

Jako každý rok, tak i letos připravujeme na konec listopadu souhrnný praktický seminář na téma pravidla propagace všech produktů v portfoliu farmaceutických firem – léky, doplňky stravy, zdravotnické prostředky a kosmetické přípravky v jednom! Zasíláme tak úvodní pozvánku, abyste si případně mohli v dostatečném předstihu přizpůsobit pracovní program apod. Tedy jak se říká: „save the date“ J.

Hlavním cílem našeho semináře je zejména představení aktuálních regulačních témat a trendů, vysvětlení skutečných příkladů z praxe, včetně rozhodnutí dozorových orgánů a poskytnutí ucelených informací o průběh kontroly SÚKLu v sídle společnosti. Tedy i vysvětlení (upozornění), kde leží reálná míra rizika.

Bez zbytečné teorie zaměřeno výhradně na praxi!

Stejně jako loni bude seminář rozdělen na dvě části – dopoledne bude věnováno výkladu pravidel podle práva České republiky, a odpoledne bude věnováno pravidlům podle práva Slovenské republiky (v případě, že bude třeba, můžete se tedy vystřídat s kolegy).

Veškeré podrobnosti najdete zde (případně prosím přepošlete kolegům ve Vaší společnosti).

S úctou

Libor Štajer