Dobrý den, vážené dámy, vážení pánové, dovolujeme si Vás pozvat na na pracovní snídani, kterou pořádáme v úterý 31. března 2015 od 9:00 ve velmi vkusně zrekonstruované restauraci Altány Kampa. Detailní informace naleznete zde. Pro úplnost doplňujeme, že parkování je pro účastníky snídaně zajištěno (prosíme pouze o rezervaci při přihlášce na snídani).

Dobrý den, vážené dámy, vážení pánové,

 

dovolujeme si Vás pozvat na pokračování (druhý díl) podzimní pracovní snídaně věnované nové legislativě zdravotnických prostředků, která nabývá účinnosti 01. dubna 2015.

 

Věříme, že k datu konání pracovní snídaně již bude známo (dosud se na znění pracuje) i konečné znění prováděcích předpisů (proto jsme zvolili relativně pozdní termín konání těsně před nabytím účinnosti), a v rámci tohoto setkání Vám tak budeme moci podrobněji představit dopady a změny nové legislativy.

 

Dovolujeme si Vás tak pozvat na pracovní snídani, kterou pořádáme v úterý 31. března 2015 od 9:00 ve velmi vkusně zrekonstruované restauraci Altány Kampa. Detailní informace naleznete zde. Pro úplnost doplňujeme, že parkování je pro účastníky snídaně zajištěno (prosíme pouze o rezervaci při přihlášce na snídani).

 

V případě,  že  bude  třeba  cokoliv  upřesnit  či doplnit, jsem Vám kdykoliv k dispozici.

 

S úctou

                          

Libor Štajer