Vážené dámy, vážení pánové, dovolujeme si doplnit opět velmi aktuální informací o podpisu novely lékového záznamu a PN Pawlas (tisk 302) prezidentem republiky, ke kterému došlo 8. 10. 2019. Nyní již budou následovat skutečně jen formální kroky a publikace ve Sbírce zákonů, kterou budeme sledovat a o níž Vás budeme opět informovat, jelikož bude rozhodná pro konečné datum účinnosti novely.

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si doplnit opět velmi aktuální informací o podpisu novely lékového záznamu a PN Pawlas (tisk 302) prezidentem republiky, ke kterému došlo 8. 10. 2019. Nyní již budou následovat skutečně jen formální kroky a publikace ve Sbírce zákonů, kterou budeme sledovat a o níž Vás budeme opět informovat, jelikož bude rozhodná pro konečné datum účinnosti novely.

Dále jsou již známé bližší podrobnosti projednání novely k emergentnímu systému (tisk 581), který byl do prvního čtení zařazen na naplánovanou 35. schůzi, prozatím jsou 1. čtení zákonů naplánována v úterý 22.10. nebo pátek 25.10. Pořad schůze se však může ještě změnit či zdržet.

O dalším legislativním průběhu těchto novel Vás budeme informovat.

V případě, že bude třeba cokoliv upřesnit či doplnit, jsme Vám kdykoliv k dispozici.

S úctou

Libor Štajer