Termín konání:

Dovolujeme si Vás tímto společně s kolegy ze společností VALUE OUTCOMESCOGVIO a Institut biostatistiky a analýz srdečně pozvat na webinář a pracovní snídani, kde se budeme věnovat komplexně problematice dostupnosti a využití zdravotnických dat.

Hlavní témata chystaného semináře:

  • Aktuální právní stav a reálné dopady některých nedávných legislativních změn a soudních rozhodnutí v oblasti svobodného přístupu k informacím (včetně publikace tzv. open dat) a elektronizace zdravotnictví;
  • Praktické ukázky využití aktuálně dostupných zdravotnických dat – příklady správné i špatné praxe ve zpřístupňování a interpretaci zdravotnických dat;
  • Chystané legislativní změny v ČR a EU (zejm. vládní návrh novely zákona o poskytování zdravotní péčenávrh nařízení o evropském hospodářském prostoru – EHDS), které se týkají druhotného využití zdravotnických dat pro vědu, výzkum;
  • Představení některých moderních technologických řešení a inovativních postupů při práci se zdravotnickými daty včetně využití strojového učení a umělé inteligence.

Místo konání

online přenos nebo seminář

Přednášející

Libor Štajer, KMVS

Martin Cach, KMVS

Tomáš Doležal, VALUE OUTCOMES

Anastasie Halas, COGVIO

Daniel Schwarz, Institut biostatistiky a analýz

Cena

Pracovní snídaně s osobní účastí v prostorách Truhlárny – Event room celkem 5.600,- Kč bez DPH za jednoho účastníka (zahrnuje účastnický poplatek, občerstvení)

nebo

webinář celkem 5.300,- Kč bez DPH za jednoho účastníka

Info

Přihlášky zasílejte na adresu seminare@kmvs.cz 

Kontaktní osoba:

Pavla Pospíšilová
KMVS, advokátní kancelář, s.r.o.
tel.: 296 210 562-3, e-mail: seminare@kmvs.cz

Akci plánujeme jako tzv. smíšenou, můžete se tedy podle své preference zúčastnit osobně (cca 25 osob v prostorách Truhlárny – Event room) nebo online (webinář). Před samotným konáním akce od nás obdržíte elektronickou verzi prezentace.

Seminář s osobní účastí se bude konat v příjemném prostředí a krásně opravených prostorách Truhlárny – Event room (adresa Šaldova 5, Praha 8 — Karlín). Parkování je možné přímo v Šaldově ulici v hotelu Penta. Stačí vjet dolů do garáží a při odjezdu zaplatit na recepci (celkem cca 200,- Kč, neb cena za hodinu je 55,- Kč). Vždycky mají pár míst v garáži a hosté Truhlárny – Event room tohoto občas využívají (máme potvrzeno).  Součástí semináře je i drobné občerstvení. Doporučujeme přijít s menším předstihem tak, abyste se stihli pohodlně usadit a připravit.

Webinář bude zorganizován tak, abyste jej mohli nerušeně a ve vysoké kvalitě přenosu obrazu i zvuku v přímém přenosu absolvovat z pohodlí Vašeho domova či kanceláře. V průběhu webináře budete mít možnost, jak jste na to u nás zvyklí, pokládat dotazy přednášejícím zcela diskrétně prostřednictvím společného online chatu, který poběží po celou dobu s videopřenosem. Pro připojení k webináři nebude třeba instalovat žádný speciální program. Pouze se s využitím zaslaných přihlašovacích údajů přihlásíte prostřednictvím svého prohlížeče k webové stránce, kde poběží „live stream“ interaktivního webináře.

V případě Vašeho zájmu Vám můžeme na vyžádání poskytnout záznam z webináře. Pro případ, že se nemůžete zúčastnit, rádi pro Vás uspořádáme interní seminář či webinář přímo dle Vašich představ a konkrétních přání.

Sestřih z již realizovaných webinářů můžete shlédnout na našem YouTube kanálu.