Termín konání:
Vážené dámy, vážení pánové, máte nejasnosti k nové evropské i národní úpravě v oblasti zdravotnický prostředků? Nebo jste se nemohli zúčastnit našeho březnového webináře? Pak si Vás dovolujeme pozvat na opakování interaktivního webináře věnovaného zcela nové legislativě v oblasti zdravotnický prostředků, který se bude konat ve čtvrtek 13. května 2021.

Vážené dámy, vážení pánové,

máte nejasnosti k nové evropské i národní úpravě v oblasti zdravotnický prostředků? Nebo jste se nemohli zúčastnit našeho březnového webináře?

Pak si Vás dovolujeme pozvat na opakování interaktivního webináře věnovaného zcela nové legislativě v oblasti zdravotnický prostředků, který se bude konat ve čtvrtek 13. května 2021.

Změny, které se s účinností od 26. května 2021 na poli zdravotnických prostředků odehrají, jsou mnohdy zcela zásadní!

Protože již známe finální podobu nejen evropského nařízení (jehož účinnost byla v loňském roce o jeden rok odložena), ale i národních prováděcích a doplňujících předpisů, můžeme si konečně prakticky ukázat, co se ve vybraných oblastech změní pro výrobce, distributory, dovozce nebo zplnomocněné zástupce a na co si při přechodu na novou legislativu dát pozor.

Jak jsme Vás již informovali v rámci našich aktualit, několika pracovních snídaní a webinářů, oblast zdravotnických prostředků se v letošním roce dočká zásadní legislativní proměny, a tento termín se již nezadržitelně blíží. Byť se v mnoha ohledech jedná o změny evoluční, spíše než revoluční, rozhodně není na místě hovořit jen o faceliftingu