Termín konání:

Naše advokátní kancelář je dlouholetým členem Spolku pro ochranu osobních údajů, jehož cílem je především sdílení zkušeností mezi odborníky a prosazování správné praxe v oblasti ochrany osobních údajů napříč různými oblastmi v soukromé i veřejné sféře. I v letošním roce bude naše advokátní kancelář partnerem výroční odborné konference věnované ochraně osobních údajů, kterou pořádá tento spolek ve čtvrtek 5.10.2023.

Program konference bude již tradičně rozdělen na dopolední blok přednášek a odpolední tematické workshopy. Jako partner konference se naše kancelář stala také odborným garantem jednoho z odpoledních workshopů. V letošním roce bychom se rádi v rámci tohoto workshopu zaměřili na problematiku sekundárního využití zdravotnických dat podle evropského nařízení European Health Data Space (EHDS).

Pozvánka na konferenci se všemi podrobnostmi je k dispozici zde: Pozvanka_GDPR2023.pdf

Místo konání

Grandium Hotel Prague, Politických vězňů 913/12, 110 00 Praha 1 - Nové Město

Přednášející

Konference se bude konat za účasti přednášejících z českého a slovinského Úřadu
pro ochranu osobních údajů a odborníků na ochranu osobních údajů a právních expertů z České republiky, Slovenska, Rakouska a Řecka. Konferenci zahájí pan Mgr. Jiří Kaucký, předseda Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Cena

Viz pozvánka

Program

Konference bude již tradičně rozdělena do dopoledního bloku přednášek, kde vystoupí také náš kolega Mgr. Martin Cach a odpoledních tematických workshopů. 

 

Odpolední workshopy:
 

  • Cybersecurity (NIS2 a DORA)
  • Sekundární využití dat podle EHDS
  • Kamerové systémy
  • AI and Personal Data Protection

Info

Registrace účastníků v den konání bude probíhat od 8:00 do 8:30.

Konec odpoledních workshopů je plánován mezi 16:00 a 17:00.