Termín konání:

Vážené dámy, vážení pánové,

Již třetím rokem je KMVS advokátní kancelář partnerem výroční konference GDPR 2020, kterou pořádá Spolek pro ochranu osobních údajů ve spolupráci s Unií podnikových právníků a za podpory generálního partnera konference společnosti Microsoft.

Letošní konference se uskuteční výlučně online s využitím platformy MICROSOFT TEAMS a její program, který přikládáme, je velice bohatý. Konference je rozdělena do dvou částí, dopoledního společného programu a odpoledních paralelních workshopů.

Rádi bychom Vás tímto pozvali k účasti na této konferenci. Registrovat se k účasti můžete prostřednictvím formuláře pod tímto odkazem. Bližší podrobnosti k organizaci jsou uveden níže.

V případě, že jste klientem advokátní kanceláře KMVS, tak můžete navíc využít jedinečné příležitosti a zúčastnit se konference zcela bezplatně. V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte odpovědí na tento email.


Advokátní kancelář KMVS organizuje v rámci konference GDPR 2020 ve spolupráci se zástupci Ministerstva průmyslu a obchodu ČR a také největší komunikační agentury na českém trhu Wunderman Thompson odpolední workshop č.1., který bude věnován na výsost aktuálnímu tématu "Chytrý e-mailing"

Tento workshop bude od 13:00 do 16:00 moderovat Mgr. Petr Kůta

Níže uvádíme podrobný program tohoto workshopu:

 1. Podmínky zasílání obchodních sdělení dle návrhu nařízení o soukromí a elektronických komunikacích – ePrivacy (Ing. Vilém Veselý, zástupce ředitele odboru, Odbor elektronických komunikací MPO; Mgr. Martin Cach, KMVS a člen výboru Spolku pro ochranu osobních údajů)
   
 2. Účastnické seznamy po transpozici Evropského kodexu pro elektronické komunikace (Ing. Vilém Veselý, zástupce ředitele odboru, Odbor elektronických komunikací MPO; Mgr. Martin Cach, člen výboru Spolku pro ochranu osobních údajů)

  Přestávka 15 minut

   
 3. Rozhodovací praxe soudů a ÚOOÚ v oblasti obchodních sdělení
  (Mgr. Petra Vodáková, KMVS a člen Spolku pro ochranu osobních údajů)

   
 4.  Tipy a triky jak na "chytrý e-mailing" v praxi (Vendula Mrázová, Chief Client Officer, Wunderman Thompson; Ing. David Novohradský, Data Director & Data Protection Officer, Wunderman Thompson, Dominik Hons (Head of Tech project management)

Kompletní program konference (viz příloha emailu)

Informace

Termín konání: 

6. října 2020
09:00 – 16:00

Místo konání:

Výlučně online přenos. Přístupové údaje budou registrovaným účastníkům zaslány před zahájením konference e-mailem

Přednášející:

Viz program

Cena:

Vložné na konferenci je 1.000, - Kč pro členy Spolku pro ochranu osobních údajů a Unie podnikových právníků. Ostatní osoby hradí účastnický poplatek ve výši 2.000, - Kč. Spolek není plátcem DPH.

Kontaktní osoba
a přihlášky:

Registrovat se můžete prostřednictvím formuláře pod tímto odkazem.


Těšíme se na Vaši účast!

Petr Kůta, Petra Vodáková a Martin Cach
KMVS, advokátní kancelář, s.r.o.