CZ EN

Efektivní právní služby

Chci odebírat newslettery od KMVS


WEBINÁŘ – Kompletní nová legislativa ke zdravotnickým prostředkům

5.5.2021

Termín konání: 13.5.2021 00:00

Přihlašování již bylo uzavřeno.

Vážené dámy, vážení pánové, máte nejasnosti k nové evropské i národní úpravě v oblasti zdravotnický prostředků? Nebo jste se nemohli zúčastnit našeho březnového webináře? Pak si Vás dovolujeme pozvat na opakování interaktivního webináře věnovaného zcela nové legislativě v oblasti zdravotnický prostředků, který se bude konat ve čtvrtek 13. května 2021.

Vážené dámy, vážení pánové,

máte nejasnosti k nové evropské i národní úpravě v oblasti zdravotnický prostředků? Nebo jste se nemohli zúčastnit našeho březnového webináře?

Pak si Vás dovolujeme pozvat na opakování interaktivního webináře věnovaného zcela nové legislativě v oblasti zdravotnický prostředků, který se bude konat ve čtvrtek 13. května 2021.

Změny, které se s účinností od 26. května 2021 na poli zdravotnických prostředků odehrají, jsou mnohdy zcela zásadní!

Protože již známe finální podobu nejen evropského nařízení (jehož účinnost byla v loňském roce o jeden rok odložena), ale i národních prováděcích a doplňujících předpisů, můžeme si konečně prakticky ukázat, co se ve vybraných oblastech změní pro výrobce, distributory, dovozce nebo zplnomocněné zástupce a na co si při přechodu na novou legislativu dát pozor.

Jak jsme Vás již informovali v rámci našich aktualit, několika pracovních snídaní a webinářů, oblast zdravotnických prostředků se v letošním roce dočká zásadní legislativní proměny, a tento termín se již nezadržitelně blíží. Byť se v mnoha ohledech jedná o změny evoluční, spíše než revoluční, rozhodně není na místě hovořit jen o faceliftingu

Autor: Libor Štajer   |   Sekce: Vzdělávání semináře, webináře a kalendář akcí   |   Tisk   |   Poslat akci známému


Kontakt

KMVS,
advokátní kancelář, s.r.o.

Hellichova 1
118 00 Praha 1 - Malá Strana,
Česká Republika
zobrazit na mapě
Tel.:+420 296 210 562-3
E-mail: office@kmvs.cz

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 122620, IČ: 27864898

Najdete nás

Spolupracujeme


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  NETservis s.r.o. © 2021

2006 - 2019 KMVS, advokátní kancelář, s.r.o.