CZ EN

Efektivní právní služby

Chci odebírat newslettery od KMVS


Aktuality - Právo obecně

Bez frází slaví čtvrté narozeniny a vydává třetí knihu

V pátek 16. října 2020 to byly přesně čtyři roky, kdy se pro nás všechny otevřel prostor Bez frází. Prostor plný úžasných inspirativních příběhů, osudů, myšlenek i poselství, které se právě díky skvělému týmu Bez frází dostávají k nám všem.

Jelikož nejenom pan ministr zdravotnictví nabádá občany k osobnímu lockdownu a mimo jiné i k domácímu čtení, dovolte nám na dlouhé sychravé podzimní večery nebo již jako vánoční dárek doporučit novinku z dílny projektu Bez frází, který hrdě podporujeme.

Kniha Bez frází 3 navazuje na předchozí díly a tentokrát přináší jako exkluzivní příběh vyprávění Petra Čecha. Někdejší nejlepší brankář světa nechává nahlédnout do svého maximalistického uvažování, přibližuje svůj přístup k řešení zadaných úkolů a vysvětluje, proč nemá rád přezdívku Mr. Perfect i proč mu nevadí být jiný než ostatní.

Vedle toho najdete v knize i 20 dalších příběhů. Ty sice už vyšly na webu Bez frází, ovšem v knize jsou doplněné o dějový dovětek přibližující, co se s jednotlivými sportovci dělo od vydání textu. Mezi nimi jsou třeba i olympijská vítězka ve snowboardingu Eva Samková, hokejová legenda Pavel Patera, ikona stolního tenisu Petr Korbel, boxer Rudolf Kraj, fotbalisté Jan Morávek, Tomáš Vaclík nebo jedna z legend hokejové Sparty Michal Broš (na tento příběh se zejména zaměřte

Zpět na výpis aktualit


Kontakt

KMVS,
advokátní kancelář, s.r.o.

Hellichova 1
118 00 Praha 1 - Malá Strana,
Česká Republika
zobrazit na mapě
Tel.:+420 296 210 562-3
E-mail: office@kmvs.cz

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 122620, IČ: 27864898

Najdete nás

Spolupracujeme


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  NETservis s.r.o. © 2021

2006 - 2019 KMVS, advokátní kancelář, s.r.o.