CZ EN

Efektivní právní služby

O kanceláři

 

KMVS, advokátní kancelář, s.r.o. je zavedená a stále se dynamicky rozvíjející advokátní kancelář založená 1.1. 2006 se sídlem v historickém centru Prahy. Většina partnerů advokátní kanceláře má více jak desetileté profesní zkušenosti. Při výběru advokátních koncipientů a dalších spolupracovníků dbáme na co nejvyšší profesionalitu. Klademe důraz na udržování stálého týmu právníků, kteří dokonale znají požadavky našich klientů, a vytváříme tak silné personální a odborné zázemí.

Naším cílem je poskytovat maximálně kvalitní a rychlé právní služby s důrazem na srozumitelné, přesné a jasné vyjadřování, a to i ve velmi specializovaných právních odvětvích, mezi které se řadí např. ochrana osobních údajů, reklamní právo, elektronické komunikace, ochrana osobnosti či farmaceutické právo. Současné portfolio klientů tvoří více než 100 českých a zahraničních podnikatelských subjektů, a to převážně z okruhu reklamy, marketingu, médií, farmacie, kosmetiky, obchodních řetězců, developerských společností, obchodních center, bankovnictví, tabákových společností a státních institucí. Máme sjednáno i nadstandardní pojištění odpovědnosti za škodu.

Právní služby poskytujeme v českém, anglickém a španělském jazyce. Samozřejmostí je i poskytnutí právních služeb prostřednictvím našich partnerských advokátních kanceláří na Slovensku či v jiných evropských zemích.  

V rámci naší činnosti pravidelně publikujeme články a stanoviska v odborných časopisech a periodikách (např. Marketing & Media, Trend Marketing, Strategie, Marketing Magazine, Lidové noviny, Zdravotnické noviny, PharmBusiness) a členové kanceláře jsou hosty některých odborných pořadů na ČT (např. Média a svět, Fokus ČT24). Mezi naše další činnosti patří i organizace či přednášková účast na celé řadě odborných konferencí a seminářů, stejně tak jako spolupráce s některými vzdělávacími institucemi a školami (např. Vysoká škola ekonomická, Ogilvy Institute, konference ADMAZ, atd.). 


Kontakt

KMVS
advokátní kancelář, s.r.o.

Hellichova 1
118 00 Praha 1 - Malá Strana,
Česká Republika
zobrazit na mapě
Tel.:+420 296 210 562-3
Fax:+420 222 254 591
E-mail: office@kmvs.cz

Jsme členem

Spolupracujeme


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  NETservis s.r.o. © 2019

2006 - 2012 KMVS, advokátní kancelář, s.r.o.