CZ EN

Efektivní právní služby

Chci odebírat newslettery od KMVS


O kanceláři

Naše kancelář je zavedenou a stále se rozrůstající advokátní kanceláří založenou v roce 2006. Sídlo naší kanceláře je umístěno v samotném historickém centru Prahy, a to na Malé Straně, doslova „pár kroků“ od Kampy.

Zakládající partneři naší kanceláře, JUDr. Pavel Musil, Ph.D., Mgr. Petr Kůta a Mgr. Libor Štajer, mají více jak dvacetileté profesní zkušenosti v oblasti advokacie. Tým naší kanceláře se skládá z advokátů a advokátních koncipientů, při jejichž výběru dbáme, jak na co nejvyšší odbornost a profesionalitu, tak i na lidský přístup k našim klientům. Klademe důraz na udržování stálého týmu, jehož členové dokonale znají požadavky našich klientů, a vytváříme tak silné personální a odborné zázemí, na něž se mohou naši klienti kdykoli stoprocentně spolehnout. Kompletní přehled členů našeho týmu spolu s aktuálními informacemi o jejich zaměření naleznete v sekci „OSOBNÍ PROFILY“. 

Naším cílem je poskytovat maximálně kvalitní, odborné a v neposlední řadě rychlé právní služby s důrazem na srozumitelné, přesné a jasné vyjadřování. V rámci naší odborné praxe se zaměřujeme, jak na obecná právní odvětví, tak i na odvětví vysoce specializovaná, jako je např.:

  • farmaceutické právo,
  • ochrana osobních údajů,
  • reklamní právo,
  • elektronické komunikace,
  • veřejné zakázky a hospodářská soutěž,
  • ochrana osobnosti, atd.

Více podrobností k jednotlivým oblastem naleznete v sekci „NAŠE SPECIALIZACE“.

Současné portfolio našich stálých klientů tvoří více než 100 českých a zahraničních společností působících převážně na poli farmacie, reklamy, marketingu, filmové a hudební produkce a médií. Současně lze mezi našimi klienty nalézt i podnikatele z oblasti obchodních řetězců, developerských společností, obchodních center, bankovnictví, tabákových společností, státních institucí a v neposlední řadě i spolky a různé zájmové organizace.

Důležitou součástí služeb poskytovaných naší kanceláří je vzdělávací a školící činnost. Vystupujeme v rámci celé řady odborných konferencí a seminářů, spolupracujeme s některými vzdělávacími institucemi a školami (např. Vysoká škola ekonomická, Filmová a televizní fakulta Akademie múzických umění v Praze – FAMU, konference ADMEZ, Androsa atd.).

Zvláštní pozornost ovšem věnujeme také pořádání vlastních odborných seminářů. Velké oblibě se u našich klientů těší zejména tematické semináře organizované formou tzv. pracovních snídaní, které probíhají nejčastěji v příjemném prostředí Malé Strany v prostorách restaurace Altány Kampa.

Pro naše klienty také stále častěji, a to i v reakci na epidemický vývoj, pořádáme interaktivní online webináře. Díky nim se mohou naši klienti vzdáleně účastnit webináře, který je zrovna zajímá, a to z pohodlí svého domova či kanceláře. Webináře jsou přenášeny živě ve vysoké kvalitě přenosu obrazu i zvuku. Všichni účastníci tak mohou v jejich průběhu průběžně pokládat otevřeně i zcela diskrétně dotazy přednášejícím. Kompletní program našich seminářů a termíny dalších akcí, na kterých se podílíme, je uveden v sekci VZDĚLÁVÁNÍ.

V rámci naší činnosti pravidelně také publikujeme články a stanoviska v odborných časopisech a periodikách (např. Marketing & Media, Lidové noviny, atd.). Členové našeho týmu také často bývají hosty odborných a zpravodajských pořadů (např. 90´, Fokus ČT24).

Aktuální informace o naší kanceláři, a především právní novinky v oblastech naší specializace naleznete na našich webových stránkách v sekci „AKTUALITY“, nebo se můžete prostřednictvím našich stránek také jednoduše přihlásit k odběru našich e-mailových newsletterů. Sledovat bezprostředně veškeré dění kolem naší kanceláře je také možné prostřednictvím sociálních sítích Facebook a LinkedIn. Veškerá videa týkající se naší kanceláře uveřejňujeme na našem YouTube kanálu.

Právní služby poskytujeme v českém, anglickém a španělském jazyce. Samozřejmostí je i poskytnutí právních služeb prostřednictvím našich partnerských advokátních kanceláří na Slovensku či v jiných evropských zemích a USA.  V souvislosti s poskytováním právních služeb máme pro nejvyšší komfort našich klientů sjednáno i nadstandardní pojištění odpovědnosti za škodu.

 


Kontakt

KMVS,
advokátní kancelář, s.r.o.

Hellichova 1
118 00 Praha 1 - Malá Strana,
Česká Republika
zobrazit na mapě
Tel.:+420 296 210 562-3
E-mail: office@kmvs.cz

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 122620, IČ: 27864898

Najdete nás

Spolupracujeme


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  NETservis s.r.o. © 2021

2006 - 2019 KMVS, advokátní kancelář, s.r.o.