CZ EN

Efektivní právní služby

Chci odebírat newslettery od KMVS


Aktuality - Farmacie

I. pracovní snídaně - rozhodovací praxe MZ ČR a další legislativní změny

Vážení,

zveme Vás tímto na I. pracovní snídani, na které podrobně rozebereme, a to i ve světle chystaných legislativních změn, rozhodnutí vydaná Ministerstvem zdravotnictví v oblasti stanovení cen a úhrad léčivých přípravků v květnu 2011.

Celkem se jedná o rozhodnutí ve 22 správních řízeních, z nichž 5 bylo vráceno SÚKLu k novému projednání. Cílem diskuse je, abychom i např. vzhledem k připravovanému vyloučení odkladného účinku odvolání a mnoha dalším zásadním změnám v celém systému, systematicky vyhledávali a posilovali argumenty, které jednak MZ považuje v odvoláních za důvodné, a které Vám mohou pomoci k dosažení očekávaného výsledku správního řízení.

Součástí tohoto setkání bude dále jak diskuse dalších změn, které se v současné době v oblasti stanovní cen a úhrad připravují, tak i přiblížení chystaných změn v dalších oblastech významných pro činnost farmaceutické společnosti: např. v oblasti regulace reklamy (chystaná novelizace UST-27 apod.) či slev a bonusů apod.

Snídaně se uskuteční dne 21.6.2011 od 9:00 do 11:00, na adrese Osadní 35, Praha 7 (kanceláře společnosti OAKS Consulting, s.r.o.). Cena činí 2.500 Kč + 20% DPH (fakturace bude provedena po skončení). V případě Vašeho zájmu se prosím zaregistrujte na office@kmvs.cz. Na této úvodní snídani je prozatím počet míst omezen na 15.

Těšíme se na Vaši účast a dotazy.

S úctou

Jaroslav Duba a Libor Štajer

Zpět na výpis aktualit


Kontakt

KMVS,
advokátní kancelář, s.r.o.

Hellichova 1
118 00 Praha 1 - Malá Strana,
Česká Republika
zobrazit na mapě
Tel.:+420 296 210 562-3
E-mail: office@kmvs.cz

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 122620, IČ: 27864898

Najdete nás

Spolupracujeme


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  NETservis s.r.o. © 2021

2006 - 2019 KMVS, advokátní kancelář, s.r.o.